21 Şubat 2019 Perşembe
11.16 - Veghel
imsak:
güneş:
sabah:02.30
öğle:
ikindi:
akşam:
yatsı:

Öğrencilerimiz başarıya doymuyorlar

17 Mart 2013 Pazar | 2831 defa okundu.

Geçtiğimiz haftalarda Hollanda genelinde yapılan camiler arası yarışmalarda öğrencilerimizden iki başarı daha geldi..

09 Mart 2013 Cumartesi günü HDV Helmond Fatih Camii'nde düzenlenen "Hutbe okuma yarışması"nda camimizi temsil eden Muhammed Kılınç bölge üçüncüsü olarak finallere katılmaya hak kazandı. 16 Mart 2013 Cumartesi günü HDV Oss Ulu Camii'nde düzenlenen "Dini bilgiler ve genel kültür" yarışmasında ise bölgemizden katılan 13 cami arasından öğrencilerimiz Zafer Yazıcı, Enes Akyol ve Muhammed Kılınç sorulan soruların büyük bir kısmına doğru cevap vererek bölge birincisi olma başarısı sergilediler.

Daah önce yapılan yarışmalarda Akif Özeren "Ezan okuma yarışması"ndan birinci ve Zafer Yazıcı "Kur'ân-ı Kerim okuma yarışması"nda ikinci olmuşlardı. Bu sonuçlarla HDV Veghel Selimiye Camii öğrencileri ülke genelinde yapılacak olan her dört yarışmanın finallerine katılma başarısı gösterdiler. Final tarihi vakıf tarafından bildirildiğinde sitemizden duyrulacaktır.

Bütün öğrencilerimize finallerde şimdiden başarılar dilerken, yarışmalara katılma cesareti sergileyen öğrencilerimiz ve bütün öğrencilerimizin ailelerini ve emeği geçen eğiticilerin verdikleri desteklerinden dolayı tebrik ederiz.

HDV Veghel Selimiye Camii