26 Mart 2019 Salı
11.52 - Veghel
imsak:
güneş:
sabah:02.30
öğle:
ikindi:
akşam:
yatsı:

Gençlik Kolu yaşlılarımızı bakımevinde ziyaret ettiler..

14 Aralık 2013 Cumartesi | 2324 defa okundu.

14 Aralık 2013 Cumartesi günü HDV Veghel Selimiye Gençlik Kolu yöneticileri Şefkat Bakımevinde yaşlılarımızı ziyarete gittiler..

Boxtel'da bulunan bakımevini ziyaret eden gençler, büyüklerimizin hal-hatırlarını sordular, onlara hediyeler verdiler ve sohbetlerini dinlediler. Bugünkü neslimizin ve imkanlarımızın üzerinde yaşlılarımızın önemli katkıları olduğunu fark eden gençler, teker teker onlarla muhabbet edip dualarını aldılar. Gençler, hiç bir insanın ömür boyu genç kalamayacağının dersini aldılar. Ziyaretin sonunda bir isteklerinin olup olmadığını soran gençler, "sizin varlığınız ve bizleri unutmamanız" cevabını aldılar.

Sadece bayram ve özel günlerde değil, yaşlılarımızın her zaman gönüllerinin alınmasını gerektiğini düşünen gençler, ilerleyen tarihlerde yine bakımevine ziyarete gidecek. Gençlik Kolu ve Genç Kızlar Kolu bu ziyaretler için ayrı ayrı tarihler belirleyecekler.

'Yaşlılarımızı yalnız bırakmayalım' diyen siz değerli halkımız, 0411-653811 numaralı telefondan bilgi veya randevu alabilir, Bosscheweg 113 (Boxtel) adresinde ziyarette bulunabilirsiniz.

HDV Veghel Selimiye Camii