21 Şubat 2019 Perşembe
11.20 - Veghel
imsak:
güneş:
sabah:02.30
öğle:
ikindi:
akşam:
yatsı:

Yeni Gençlik Kolu seçildi

18 Mayıs 2014 Pazar | 2551 defa okundu.

18 Mayıs 2014 Pazar günü HDV Veghel Selimiye Gençlik Kolu seçimi yapıldı..

Kurulduğu günden bu yana çeşitli faaliyetler düzenleyerek camimize bir çok genç kazandıran HDV Veghel Selimiye Gençlik Kolu, yeni bir yönetimle yeni dönem için kolları sıvadı.

Şube başkanımız Ali Gültekin ve çeşitli yönetim kurulu üyeleri, gençlere seslenerek gençlik kolunun öneminden ve hedeflerinden bahsettiler. Gençlik Kolu Başkanlığını bırakan Burak Akıllar'a hizmetlerinden dolayı teşekkür edildi. Daha sonra seçime gidilerek üyeler ve gençlik kolu başkanı belirlendi.

Dokuz kişiden oluşan Gençlik Kolu yönetiminin başkanlığına Murat İmamoğlu seçilirken, sekreter Serdar Erol oldu. Yönetimde yer alan diğer üyeler şöyle: Alperen Tuncal, Erkan Durmuş, Hakan Evlek, Harun Akıllar, Kürşat Erol, Okan Türk ve Serhan Yılmaz. Yeni gençlik kolumuza görevlerinde başarılar diler, hayırlı hizmetlere imza atmalarını temenni ederiz.

2009'dan bu yana gençlik kolunda hizmette bulunan ve geçtiğimiz 2 yıl gençlik kolu başkanlığı görevini üstlenen Burak Akıllar kardeşimize ve ekibine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, Yüce Mevla'mızın kendilerinden razı olmasını diliyoruz.

HDV Veghel Selimiye Camii