26 Mart 2019 Salı
12.59 - Veghel
imsak:
güneş:
sabah:02.30
öğle:
ikindi:
akşam:
yatsı:

BIN Veghel'e destek olalım

25 Kasım 2014 Salı | 2250 defa okundu.

Değerli Veghel Halkı,

2013 Yılının Eylül ayında Veghel-Zuid mahallesinde ikamet eden birkaç kişi “Mahalle Bilgi Ağı” (Buurt Informatie Netwerk, kısacası BIN Veghel)’i kurdular. Kuruluşun amacı şu şekilde ifade edildi:

“Güvenlik ve yaşanabilirlik hissini arttırmak”

Herkes güvenli ve yaşanabilir ortamlarda oturmak ve çalışmak istediği için BIN Veghel artık tek mahalleyle sınırlı değil, bütün Veghel halkı içindir. Bu amaca ulaşmak için sizin yardımınıza ihtiyacımız var, çünkü BİRLİKTE daha çok iş başarabiliriz.

BIN Veghel:

  • Veghel Polisi;
  • Veghel Belediyesi;
  • ve Veghel Halkıyla birlikte çalışmaktadır.

Veghel’da yaşayan bireyler olarak siz de BIN Veghel’e destek olmak istiyorsanız, www.binveghel.nl internet adresimize girerek ücretsiz ve taahhütsüz üye olun ve mahallenizdeki gelişmeler, polis mesajları, BIN gözetim turları vs. hakkında bilgi sahibi olun. Aynı zamanda güvenlik hakkında ipuçları ve polisin yardımınıza ihtiyacı olduğu konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz aracılığı ile evde olmayacağınız tatil günlerinizi bize bildirebilirsiniz. Böylelikle olası durumlarda polis ev anahtarınızı kime emanet ettiğinizi öğrenme imkânına sahip olacaktır. Sokak koordinatörlüğü için de başvuru yapabilirsiniz.

Veghel halkı olarak hep birlikte kentimizin güvenliği ve yaşanabilirliği için sorumluyuz. Bunun için siz de önemlisiniz.

Twitter: @BIN_Veghel
Facebook: BIN Veghel