26 Mart 2019 Salı
11.51 - Veghel
imsak:
güneş:
sabah:02.30
öğle:
ikindi:
akşam:
yatsı:

GÖREV YAPAN İMAMLAR

Camideki din görevlilerimiz beş yıllığına Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından atanmaktadır.

Camimize gelen ilk din görevlisi Hamdi Akyol'dur. Sırasıyla onu Naci Akkuş, Abdullah Ayan, Bekir Demir, Şükrü Erim, Adnan Seyfi, Ahmet Altuğ, Osman Akça, Mehmet Pehlivan ve Resul Sağır takip ettiler. Bu görevi şuan Sinan Arslan sürdürmektedir.

Hamdi Akyol
(Mayıs 1980-Şubat 1984)
Naci Akkuş
(Ekim 1981- Mart 1982)
Abdullah Ayan
(1984-1986)
Bekir Demir
(1986-1989)
Şükrü Erim
(Nisan/Mayıs 1987)
Adnan Seyfi
(Şubat 1990-1996)
Ahmet Altuğ
(Haziran 1996-Ocak 2001)
Osman Akça
(2001-2005)
Mehmet Pehlivan
(2005-Temmuz 2009)
Resul Sağır
(Ağustos 2009-ağustos 2014)